Erzincan Iliç Altınkent Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 19 sa önce
Altınkent Eczanesi logo
Altınkent Eczanesi logo

Altınkent Eczanesi

0
(0)

Erzincan Iliç Altınkent Eczanesi. Nöbetçi Altınkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Altınkent Eczanesi Erzincan ili Iliç İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Altınkent Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Altınkent Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Altınkent Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Altınkent Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Altınkent Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Haziran 2022 Salı Erzincan Iliç Nöbetçi Altınkent Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Altınkent Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Altınkent Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Altınkent Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Altınkent Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Altınkent Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Altınkent Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Altınkent Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Altınkent Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Erzincan İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Erzincan ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Lokman Hekım Eczanesi

Erzincan Refahiye Lokman Hekım Eczanesi. Nöbetçi Lokman Hekım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Barış Eczanesi

Erzincan Tercan Barış Eczanesi. Nöbetçi Barış Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çakır Eczanesi

Erzincan Merkez Çakır Eczanesi. Nöbetçi Çakır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatma Eczanesi

Erzincan Iliç Fatma Eczanesi. Nöbetçi Fatma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.