Erzincan Merkez Veraseli Şifa Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Veraseli Şifa Eczanesi logo
Veraseli Şifa Eczanesi logo

Veraseli Şifa Eczanesi

0
(0)

Erzincan Merkez Veraseli Şifa Eczanesi. Nöbetçi Veraseli Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Veraseli Şifa Eczanesi Erzincan ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Veraseli Şifa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Veraseli Şifa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Veraseli Şifa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Veraseli Şifa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Veraseli Şifa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Haziran 2022 Cumartesi Erzincan Merkez Nöbetçi Veraseli Şifa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Veraseli Şifa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Veraseli Şifa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Veraseli Şifa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Veraseli Şifa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Veraseli Şifa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Veraseli Şifa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Veraseli Şifa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Veraseli Şifa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Erzincan İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Erzincan ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatma Eczanesi

Erzincan Iliç Fatma Eczanesi. Nöbetçi Fatma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Lokman Hekım Eczanesi

Erzincan Refahiye Lokman Hekım Eczanesi. Nöbetçi Lokman Hekım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Barış Eczanesi

Erzincan Tercan Barış Eczanesi. Nöbetçi Barış Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çakır Eczanesi

Erzincan Merkez Çakır Eczanesi. Nöbetçi Çakır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.