Son Güncelleme: 1 gün önce
Lokman Hekım Eczanesi logo

Lokman Hekım Eczanesi


0
(0)

Refahiye ilçesi (Erzincan) Lokman Hekım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Lokman Hekım Eczanesi Erzincan ili Refahiye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Lokman Hekım Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Lokman Hekım Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Lokman Hekım Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lokman Hekım Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Lokman Hekım Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Mart 2023 Cuma Erzincan Refahiye Nöbetçi Lokman Hekım Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Lokman Hekım Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Lokman Hekım Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Lokman Hekım Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Lokman Hekım Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Lokman Hekım Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Lokman Hekım Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Lokman Hekım Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Lokman Hekım Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Erzincan İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Erzincan ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güliz Eczanesi

Çayırlı ilçesi (Erzincan) Güliz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatma Eczanesi

Iliç ilçesi (Erzincan) Fatma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Refahiye Eczanesi

Refahiye ilçesi (Erzincan) Refahiye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mengüceli Eczanesi

Merkez ilçesi (Erzincan) Mengüceli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.