Son Güncelleme: 2 sa önce
Barış Eczanesi logo

Barış Eczanesi


0
  • Erzincan - Tercan
  • 04464412525
  • KAZIM KARABEKİR MAH. KERVANSARAY CAD.NO:45/C TERCAN
  • 17.07.2024 18:00 / 18.07.2024 08:00 nöbetçidir.

  • 1110
  • Yorum Yap
(0)

Tercan ilçesi (Erzincan) Barış Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Barış Eczanesi Erzincan ili Tercan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Barış Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Barış Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Barış Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Barış Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Barış Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Temmuz 2024 Perşembe Erzincan Tercan Nöbetçi Barış Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Barış Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Barış Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Barış Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Barış Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Barış Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Barış Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Barış Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Barış Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Erzincan İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Erzincan ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Can Eczanesi

Merkez ilçesi (Erzincan) Can Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ferit Eczanesi

Merkez ilçesi (Erzincan) Ferit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Üzümlü Eczanesi

Üzümlü ilçesi (Erzincan) Üzümlü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Emrah Eczanesi

Tercan ilçesi (Erzincan) Emrah Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.